Úvodní strana

Vítejte na stránkách KOUPALIŠTĚ A KEMPU BROUMAR v Opočně ! 

bazeny a hlavni budovaGoogle Earth Broumar

Areál v objetí rozlehlého rybníka Broumar, který spoluvytváří prostor zvoucí k odpočinku a zábavě. Nenajdete u nás žádné velké skluzavky,  tobogány či jiné monstrózní atrakce. To je pole především velkých komerčních center. Co však u nás najdete, to je vstřícný přístup personálu, rodinnou atmosféru, prostor pro relaxaci a sportovní vyžití a zejména klidné a pohodové prostředí

S oblibou nás navštěvují všechny věkové kategorie a zejména pak rodiny s dětmi. Pro děti je připraven dětský bazén se skluzavkou, pískoviště, prolézačky. Mládež a dospělí mohou využít 50m dlouhý bazén s vyhrazenou plaveckou dráhou, tenisové kurty, kurt na beachvolejbal, rekreační stolní tenis, lodičky, šlapadla a další.

Ti, kteří se u nás chtějí zdržet déle, mohou využít ubytování v šesti čtyřlůžkových chatkách nebo ve vlastním karavanu či stanu. Náš kemp dokáže nabídnout prostor pro 50 stanů a 40 karavanů

Pro všechny je připraveno občerstvení, kde nechybí točená malinová limonáda, točená piva a široký sortiment rozlévaných alko i nealko nápojů. Každý den je připravena polévka a klasické hlavní jídlo jako menu dne a samozřejmě i pravidelná nabídka minutek a salátů. Několikrát v týdnu grilujeme čerstvé ryby nebo jiné dobroty.

Nechybí ani večerní program, kdy pořádáme posezení s hudbou, menší koncerty či taneční večery. Informace o plánovaných akcích a o dění u nás můžete najít na Facebooku, Twitteru a Google+.

Otvírací doby, kontakty, mapu a další informace naleznete zde 
Kalendář akcí konaných v areálu koupaliště a kempu naleznete zde

Jste zde: Domů Články Úvodní strana